انواع طرح های جالب و ابتکاری جوراب

سلام

جوراب یکی از لوازم ضروری است که در هنگام خروج از منزل وظیفه حفظ پای ما را در برابر سرما ، گرما و بسیاری از مسایل دیگر به عهده دارد . در این نوشته از ریسمان قصد داریم تعدادی از طرح های جالب و ابتکاری جوراب را با هم مشاهده کنیم . در ادامه با ریسمان همراه باشید .

در این نوشته ها قصد داریم با معرفی و بررسی طرح هایی که به نوعی ابتکار و خلاقیت در آن ها به کار رفته است شما را هم به این نوع طراحی خلاق و ابتکار در روزمرگی دعوت کنیم در این نوشته هم این جوراب ها بر اساس خلاقیت طراحشان به شکل ها و طرح های مختلف و حتی با الیاف و نخ های مختلفی ساخته شده اند . در این بین به طرح های جالب و ابتکاری جوراب ها می پردازیم .

همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می فرمایید ، طراح خلاق این جوراب آن را به شکل غذا های مختلف آسیای جنوب شرقی طراحی کرده است . شاید برای شما هم جالب باشد که مثلا جورابی با طرح فسنجان یا آبگوشت به پا داشته باشید !

جوراب با طرح غذا

جوراب با طرح غذا

بفرمایید جوراب!

ظراحی جوراب به شکل غذا

در طرح های زیر جورابی را مشاهده می کنید که به شکل یک کوسه بافته شده است . همانطور که ملاحظه می فرمایید علاوه بر استفاده از کاموا طراح در اجرای طرح نیز خلاقیت به خرج داده است . مطمئنا شما هم می توانید با کمی خلاقیت جوراب هایی به شکل های جالب تری ببافید .

جورابی که پا را گاز می گیرد

بافتن جوراب به شکل کوسه

جورابی که در زیر مشاهده می کنید نیز به شکل هندوانه بافته شده است .

بافت جوراب به شکل هندوانه

در تصویر زیر هم جورابی را ملاحظه می کنید که در نگاه اول همه تصور می کنند که علاوه بر جوراب سندل هم پوشیده اید !

جوراب به شکل سندل

در طراحی زیر هم جورابی را مشاهده می کنید که اعضا و ماهیچه های داخل پا بر روی آن طراحی شده است . شاید جالب باشد و حتی بتوان برای آن استفاده های آموزشی در نظر گرفت .

جوراب با طرح ماهیچه ها و اعضای داخلی پا

امیدوارم از این طرح های جالب و ابتکاری جوراب استفاده کرده باشید و به شما در ایده پردازی و گسترش اندیشه هایتان کمک کرده باشم .

انتشار این مطلب تنها با ذکر لینک فعال به این مطلب و ذکر نام منبع (ریسمان ) مجاز است .

لینک مستقیم مطلب :

http://goo.gl/sDomRy

حق نشر : تصاویر را از سایت www.boredpanda.com برداشته ام .

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *