جامدادی بازیافتی

سلام

امروز در این نوشته از ریسمان به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید از یک بطری پلاستیکی خالی مجددا استفاده کنید و علاوه بر حفاظت از محیط زیست تان یک جامدادی خوشگل هم داشته باشید . برای دیدن طرح ها در ادامه با ریسمان همراه باشید .

بطری های پلاستیکی را می توان یکی از فرآوان ترین وسایل دورریختنی روزمره دانست . ظرف ماست ؛ شیر ، نوشابه ، دوغ ، آب معدنی و بسیاری از مواد خوراکی و غیر خوراکی دیگر همه ظرف های پلاستیکی با ابعاد و اندازه های مختلف هستند .

در اینجا از یکی از ظرف های شیر موجود در بازار استفاده کرده ایم و با برش دادن آن دو نمونه جا مدادی درست شده است که مشاهده می فرمایید .

در منزل شما می توانید با سلیقه خودتان و باشکل برش های مختلف ، چسباندن نوار کاغذی یا پارچه ای بر روی محل های برش ، رنگ آمیزی و استفاده از تکه پارچه ها و کاغذ رنگی های اطرافتان از همین طریق جا مدادی های بسیار زیبا تر و قشنگ تری بسازید و این کاملا به سلیقه و حوصله شما بستگی داره .

ساخت جامدادی با ظرف پلاستیکی

ساخت جامدادی با ظرف پلاستیکی بازیافتی

 

علاوه بر این ؛ این نوع جامدادی برای مهد کودک ها مدارس و یا فروشگاه های لوازم التحریری بسیار مناسب است . مثلا می توانید یکی از این جامدادی ها را در کلاس درس قرار دهید تا هر کدام از دانش آموزان که خودکار ، مداد و یا پاک کن را بر روی زمین پیدا می کند در این ظرف قرار دهد تا صاحبش پیدا کند .

همچنین کاربرد های بسیار بیشتری می توان برای آن متصور شد که خوشحال می شویم تجربیات و استفاده های خود را با ما هم در میان بگزارید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *