ساخت زنجیر طلا

سلام

زنجیر های طلا با ابعاد و اشکال مختلفی تولید می شوند ، این زنجیر ها علاوه بر استفاده به عنوان آویز به صورت تکی و تنهایی نیز به عنوان زینت استفاده می شوند . برای آشنایی با ساخت این زنجیر ها در ادامه مطلب با ریسمان همراه باشید .

ساخت زنجیر طلا

ساخت زنجیر طلا

طلا به صورت تکی به علت نرمی زیاد مناسب ساخت زیورآلات نیست ، به همین منظور در ابتدای کار ساخت زیور آلات آلیاژی از طلا و نقره و برخی فلزات دیگر تهیه می کنند و سپس با ترکیب صحیح این فلز ها طلای زینتی را تهیه می کنند .

البته این آلیاژها جزو اسرار و جزئیات کاری هر شرکتی محسوب می شود و میزان و نسبت استفاده از فلز های گوناگون مخصوص هر شرکتی است .

البته معیاری جهانی به نام عیار برای میزان طلای به کار رفته در آلیاژ وجود دارد که درصد خلوص زیورآلات نسبت به طلا را می سنجد . طلای خالص ۲۴ عیار است و معمولا برای ساخت زیور آلات از طلاهای ۱۸ عیار به پایین استفاده می شود .

برای ساخت زنجیر هم برخی شرکت ها به صورت مکانیزه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته ابتدا طلا را به صورت سیم مفتول در می آورند و سپس از آن زنجیر را درست می کنند و برخی هم تمام این مراحل را با دست انجام می دهند . البته برخی شرکت ها که سفارشی کار می کنند زنجیر های دستی با کیفیتی درست می کنند .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

 

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *