ساخت موتور هواپیما

سلام

هواپیما ها آروزی پرواز انسان را به حقیقت رساندند . موتور هواپیما ها با دقت بسیار بالایی ساخته می شوند چرا که در صورت از کار افتادن موتور هواپیما سقوط می کند . در ادامه برای مشاهده ساخت موتور های هواپیما با ریسمان همراه باشید .

موتور هواپیما

موتور هواپیما

موتور های هواپیما های ملخی از نظر کلیات شباهت زیادی با موتور اتوموبیل ها دارند ، اما با دور بالاتر و حجم بالاتری ساخته می شوند . همچنین دقت بسیار بالایی در ساخت این موتور ها به کار می رود چرا که اگر موتور یک خودرو از کار بیفتد ، خودرو می ایستد اما در صورتی که این اتفاق برای هواپیما بیفتد هواپیما سقوط می کند . یعنی موتور هواپیما با جان سرنشینان هواپیما رابطه دارد .

سیستم ورودی هوا نیز یکی از بخش های مهم در موتور های هواپیما به شمار می آید ، هواپیما وسیله ای است که به سرعت تغییر ارتفاع می دهد و لذا باید بتواند در ارتفاعات مختلف میزان هوای مورد نیازش برای احتراق را تهیه کند .

در ویدئو می توانید مراحل ساخت یک موتور پیستونی خطی هواپیما را که برای هواپیما های ملخی ساخته می شود را مشاهده نمایید .

پس از ساخت موتور که می توانید دقت بالای هنگام تولید را در فیلم مشاهده نمایید ، مراحل آزمایش کامل این موتور ها آغاز می شود . این موتور ها را در شرایطی مشابه پرواز قرار می دهند و قدرت آن ها را چک می کنند تا از کیفیت آن ها مطمئن باشند .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *