سایه بام بازیافتی

سلام

اگر شما هم زیاد نوشابه یا دوغ مصرف می کنید و به یک سایه بام زیبا هم نیاز دارید می توانید با کمی خلاقیت و بطری های خالی پلاستیکی خود یک سایه بام زیبا درست کنید . برای دیدن جزئیات با ریسمان در ادامه همراه باشید .

ساخت سایه بام با بطری های پلاستیکی

ساخت سایه بام با بطری های پلاستیکی

 

گر می خواهید در قسمتی از حیاطتان یک سایه بام درست کنید و نمی خواهید هزینه زیادی هم بکنید می توانید با جمع کردن تعداد زیادی بطری های خالی پلاستیکی کارتان را شروع کنید .

ابتدا بطری ها را می شویید و می گزارید که کامل خشک شوند . سپس قسمت انتهایی بطری ها را رنگ کنید ، البته این به سلیقه و ابتکار شما بستگی دارد شما می توانید همه یا تنها قسمتی از هر بطری را به رنگ های مختلف رنگ کنید تا در نهایت با کنار هم قرار گرفتن بطری ها حتی یک تابلو داشته باشید . همچنین می توانید ابتدا بطری ها را کنار هم قرار دهید و سپس طرح مورد نظرتان را بر روی آن طراحی کنید .

خوب شما به یک قاب هم برای بطری ها یتان نیازمند هستید . می توانید با چوب و یا آهن این قاب را درست کنید .

سپس با سوراخ کردن و رد کردن نخ از بطری ها آنها را از قاب آویزان می کنیم . تا نتیجه یک سایه بام زیبا و جالب برای شما باشد .

ساخت سایه بام با بطری های پلاستیکی

ساخت سایه بام با بطری های پلاستیکی

البته به شما توصیه می کنم که برای جلوگیری از تکان خوردن بطری ها به وسیله باد آن ها را در نهایت با چسب هم به هم بچسبانید .

همچنین کاربرد های بسیار بیشتری می توان برای آن متصور شد که خوشحال می شویم تجربیات و استفاده های خود را با ما هم در میان بگزارید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *