طرح لایه باز پاکت نامه

سلام

امروزه با گسترش ارتباطات الکترونیک ، شاید چند سالی باشد که برخی از ما از پست و نامه برای ارتباط استفاده نکرده باشیم . اما مطمئنا پاکت های نامه را هنوز هم به خاطر دارید . پاکت های سفید که با خطوط قرمز و آبی دور تا دورشان تزیین شده بود .

در اینجا طرح لایه بازی از همین پاکت های نامه ی خاطره انگیز برایتان قرار داده ام .شما می توانید از این طرح لایه باز پاکت نامه در کارهای طراحی و ادیت خود استفاده فرآوانی بکنید .

طرح لایه باز پاکت نامه

طرح لایه باز پاکت نامه

قسمت تمبر بر روی این طرح لایه باز پاکت نامه به خوبی مشخص شده است و شما با کمک نرم افزاری مثل فوتوشاپ می توانید تصویر تمبر مورد نظرتان را در این قسمت قرار دهید . طراحی دندانه دار حاشیه های جای تمبر به راحتی هر چه بیشتر شما در طراحی کمک می کند .

همچنین هاشیه قرمز آبی در اطراف پاکت نامه به هر چه طبیعی تر شدن طرح کمک بسیاری کرده است .

در ادامه جزییات طرح لایه باز پاکت نامه را برایتان ذکر می کنم :

این طرح لایه باز با فرمت psd برای شما آماده شده است . خاصیت این فرمت هماهنگی آن با بسیاری از نرم افزار های ادیت و ویرایش تصاویر همچون فوتوشاپ است .

به راحتی از قسمت open می توانید این فایل لایه باز را فراخوانی کنید و یا حتی آن را به وسیله موس بگیرید ، بکشید و در سند فوتوشاپ خود قرار دهید .

خاصیت دیگر این فایل psd قابلیت لایه باز بودن و ویرایش پذیر بودن آن است . یعنی به راحتی با انتخاب هر قسمتی از تصویر می توانید جا به جایی و تغییر رنگ و شکل مورد نظرتان را در آن قسمت ایجاد کنید .

خاصیت دیگری که می توان برای این طرح لابه باز پاکت نامه ذکر کرد ، خاصیت افزایش اندازه آن به میزان دلخواه بدون هیچ گونه افت کیفیتی است ، به همین دلیل شما می توانید به راحتی و بدون مشکل این طرح لایه باز پاکت نامه را با هر اندازه ای در کار و پروژه تان استفاده نمایید .

حجم این فایل در حدود ۲ مگابایت است که در ادامه می توانید دانلود نمایید .

این متن تالیفی است و حق نشر آن برای سایت ریسمان محفوظ است .

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و ذکر لینک فعال به مطلب مجاز است .

تصویر را از سایت www.psdgraphics.com برداشته ام .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار بگیرد .

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *