قیچی پیتزا

سلام

ابزار ها و روش های زیادی برای برش دادن پیتزا وجود دارد . اما هیچ یک از آن ها نمی توانند یک کار را انجام دهند و  آن هم برداشتن کامل قطعه پیتزای برش زده شده بدون تکه شدن است . این مشکل سر آغاز یک نوآوری شده است که در ادامه در ریسمان مشاهده می نمایید .

برش دهنده های پیتزا اگر تیز باشند به خوبی پیتزا را برش می دهند و همچنین ممکن است پیتزایی که شما سفارش داده اید از قبل برش خورده باشد . اما فکر کنم تا به حال برایتان پیش آمده است که هنگام برداشتن قطعه پیتزای برش خورده به علت گرم بودن و نرم شدن وشدن وسط پیتزا قطعه پیتزا تکه می شود و نمی توان آن را درسته و کامل بر داشت .

یک فرد خلاق یک قیچی جالب طراحی کرده است که علاوه بر برش دادن راحت و یک دست پیتزا خودش تکه پیتزا را به طور کامل برای شما بر می دارد و می توانید بدون تکه شدن پیتزا آن را درون بشقاب خودتان قرار دهید .

این وسیله به سادگی فقط یک قیچی دندانه دار است که به قسمت پلاستیکی دسته آن یک سینی پلاستیکی اضافه شده است تا از زیر پیتزا و یا غذای برش خورده را به طور کامل نگه داشته و بلند کند .

قیچی پیتزا

قیچی پیتزا

 

البته این تنها استفاده این وسیله نیست و شما می توانید برای برش زدن برخی از دستر ها و غذاهای مشابه مثل لازانیا هم از آن استفاده نمایید .

از موجود بودن این وسیله در بازار اطلاعی ندارم اما اگر وسیله ای پر طرف دار بوده باشد احتمالا شما هم بتوانید آن را تهیه نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

یک پاسخ

  1. ژیلابذری گفت:

    وسیله جالبیه ولی کجامیشه پیداکرد تا خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *