کسب درآمد اینترنتی با فروش خدمات تخصصی

سلام

امروزه تعداد زیادی از افراد به کسب درآمد اینترنتی علاقه مند شده اند و در پی روش هایی برای کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی هستند . در ادامه قصد معرفی یکی از روش های کسب درآمد اینترنتی را داریم . در ادامه با ریسمان همراه باشید .

اگر برنامه نویس هستید و یا ساخت نرم افزار موبایل یا طراحی سایت و کد نویسی بلد هستید ، فرصت بزرگی در اختیار شما قرار گرفته است تا از تمام نقاط دنیا پروژه هایی را بگیرید و آنها را انجام دهید و دستمزد آن را به صورت دلار دریافت کنید .

کسب درآمد اینترنتی با فروش خدمات تخصصی

کسب درآمد اینترنتی با فروش خدمات تخصصی

برای کسب درآمد اینترنتی با فروش خدمات تخصصی حتی لازم نیست که شما به شخصه سایتی داشته باشید . سایت های معروفی وجود دارند که کارفرمایان پروژه های خود را در آن ها تعروف و معرفی می کنند و شما به عنوان متخصص به این سایت ها مراجعه می کنید و قیمت پیشنهادی خود را برای پروژه های معرفی شده اعلام می کنید و شرایط خودتان برای انجام این پروژه را توضیح می دهید . حال کارفرمایان گزینه های موجود و پیشنهادات متخصصانی که مراجعه کرده اند را بررسی می کنند و یک متخصص را انتخاب کرده و کار را به او واگذار می کنند .

یکی از مطرح ترین این سایت ها در زمینه فروش خدمات تخصصی سایت www.elance.com می باشد .

البته پرداختی این سایت ها به دلار است . شاید شما بتوانید به خرید محصولات نرم افزاری و معنوی موجود در وب با این دلار ها بپردازید و یا به نوعی این دلار ها را به ریال تبدیل نمایید .

این مقاله منتشر شده در شماره ۲۸۸ مجله دو هفته نامه موفقیت بود . البته با کمی تغییرات . سایت معرفی شده نیز به وسیله مجله معرفی شده است .

لطفا تجربیات و نظرات خود در زمینه این مطلب و همچنین کسب درآمد اینترنتی را با ما نیز در میان بگزارید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد .

لینک مستقیم مطلب :   http://goo.gl/OKLSt4

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *