گرانیت چگونه تهیه می شود ؟

سلام

سنگ های گرانیت به عنوان تزیین و جلوه در بسیاری از نماها امروزه به کار برده می شوند . به صورت گسترده در صنعت ساختمان و ساخت ستون ها ، مجسمه ها و دیوارها از سنگ های گرانیت استفاده می شود . اما آیا تا کنون به این سوال برخورد کرده اید که این سنگ ها از کجا می آیند و چگونه تهیه می شوند . برای آشنایی با شیوه تهیه سنگ های گرانیت در ادامه با ریسمان همراه باشید .

make granit

ساخته شدن سنگ های گرانیت به دست بشر به صرفه نیست و شاید حتی با کیفیت طبیعت غیر ممکن باشد . اما می توانیم آن ها را در طبیعت یافته و استخراج کنیم ، سپس در طی مراحل فرآوری آن ها را براق و مورد استفاده می کنیم .

در گذشته مراحل کار به دلیل نبودن ماشین آلات صنعتی قدری پیچیده تر و طولانی تر از امروزه بوده است . به طور مثال برای برش دادن این سنگ ها از روش های منجمد شدن آب در بین شکاف ها و یا خیس خوردن چوب بین سوراخ های ایجاد شده استفاده می کردند ، اما امروزه ماشین آلات صنعتی به راحتی این سنگ ها را برش داده و آماده پردازش می کنند .

در ادامه برای آشنایی بیشتر شما را به دیدن ویدیوی همراه این مطلب دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *