BMW i3 از ایده تا واقعیت

سلام

امروزه با گسترش شهر ها و ترافیک جاده ای و افزایش آلودگی هوا نیاز به خودرو های پاک تر و کوچکتر خودرو سازان را به سمت تولید خودروهایی کوچک و پاک از جنس خودرو های الکتریکی و یا هیبریدی حرکت می دهد . خودرو BMW i3 نیز یکی از این خودرو های کوچک و پاک است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت .

شرکت بی ام دبلیو (BMW) تقریبا از دو سال پیش سری خودرو های i را معرفی کرد . این خودرو ها به گفته خود BMW برای شهر های پر جمعیت و شلوغ طراحی شده اند . بعد از تحقیقات لازم و توجیه طراحان شرکت برای نوع خودرو طراحان شروع به طراحی این سری از خودرو های کردند . گروه دیگری که بر روی این خودرو های کار خود را شروع کردند دپارتمان موسیقی شرکت بودند .

خودرو BMW i3 در حال شارژ الکتریکی

خودرو BMW i3 در حال شارژ الکتریکی

 

شاید بپرسید که تولید موسیقی چه ربطی به تولید ماشین دارد ؟ اما BMW برای این خودرو صداهای درون کابین و بیرون کابین را به طور مجزا تهیه و تولید کرده است تا خودرو هوشمند تر و ایمن تر باشد . به طور مثال وقتی شما از صدای ترافیک خسته می شوید می توانید شیشه ها را بالا بکشید و آرامش را تجربه کنید و همچنین از آنجایی که i3 خودرویی الکتریکی است در نتیجه با فشار دادن پدال گاز شما صدایی نخواهید شنید و شاید این برایتان لذت بخش نباشد و به شما حس خوبی ندهد برای همین صدای گاز اتومبیل طراحی شده است تا به شما حس خوب پشت یک خودرو قدرتمند نشستن را القا کند .

از جمله کارهای دیگری که به طور اساسی بر روی این خودرو مورد توجه قرار گرفت ، ضریب آیرودینامیک یا پسار آن بود که می توانید در ویدیو طراحی خوب آن را در تونل باد ملاحظه نمایید .

همچنین برای ایمنی بیشتر از فیبر کربن در طراحی و ساخت بخش هایی از بدنه آن استفاده شده است و شما می توانید نتایج عالی آن را در تست های تصادف موجود در ویدیو مشاهده نمایید .

در انتها نزدیک به ۳۰۰۰ کیلومتر این خودرو در جاده های مرتفع و خیس و خشک و دما های بالا آزمایش شده است تا نتیجه شاهکاری دیگر از BMW یعنی i3 باشد .

امیدوارم خودروسازان داخلی ما نیز به سمت تولید خودرو هایی با کیفیت و سالم و با تکنلوژی های روز بروند .

در ادامه شما را به دیدن این ویدیو و سیر شکل گیری BMW i3 از ایده تا واقعبت دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/Rr3c1M

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *