ساخت سپر ماشین مسابقه

سلام

سپر وسایل نقلیه یکی از قطعاتی است که دقت زیادی در ساخت آن صورت می گیرد . در گذشته سپر ها را از فلز و موادی می ساختند که محکم باشند و از وسیله نقلیه محافظت به عمل آورند ، اما این خود باعث بسیاری از خسارات در هنگام تصاوفات بلاخص با عابران پیاده می شد . با ریسمان در ادامه همراه باشید .

امروزه مهندسان و طراحان سعی می کنند سپر هایی درست کنند که علاوه بر مقاومت قابل قبول در برابر ضربات بتوانند تنش و فشار ناشی از ضربه را با انعطاف پذیر بودنشان در خود جذب کنند تا خسارات را تا حد چشم گیری کاهش دهند .

نقش سپر در خودرو های مسابقه نیز بسیار پر رنگ است ، این خودرو ها به علت نیاز به شتاب و سرعت بالا باید یا حد امکان سبک ساخته شوند و همچنین به علت شاسی خشک و محکمی که دارند به سپری نیاز دارند تا بتواند حداکثر جذب نیرو را داشته باشد تا از صدمات به راننده و سرنشین جلوگیری شود .

در گذشته های نه چندان دور طراحان این سپر ها به سراغ موادی مثل کائوچو و فایبر گلس – فیبر شیشه – می رفتند اما امروزه با آسان تر شدن استفاده و در دسترس قرار گرفتن فیبر کربن – فایبر کربن – از این ماده استفاده می کنند .

سپر ماشین مسابقه از جنس فیبر کربن

سپر ماشین مسابقه از جنس فیبر کربن

 

فیبر کربن علاوه بر وزن پایین و بسیار ایده آلی که ارائه می دهد از استقامت و مقاومتی در حد فولاد و حتی فراتر از آن بر خوردار است . همچنین به راحتی شکل می گیرد و قابلیت استفاده در انواع سطوح و اشکال را دارا می باشد .

در ادامه برای آشنایی با شیوه های ساخت سپر ماشین مسابقه و همچنین آشنایی با جزئیات و به کارگیری فیبر کربن شما را به دیدن ویدیو ی همراه این مطلب دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/kwqknx

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *