ساخت شاسی ماشین مسابقه

سلام

از جمله مهم ترین اجزای هر وسیله نقلیه ای را می توان شاسی آن دانست . دلیل آن هم این است که اولا تمام قطعات وسیله بر روی شاسی قرار می گیرند و ثانیا شاسی نقش محافظت از سرنشینان وسیله نقلیه را بر عهده دارد . در ادامه برای دیدن مراحل ساخت شاسی یک خودرو مسابقه همراه ریسمان باشید .

در ماشین های مسابقه نقش شاسی در حفظ امنیت و سلامت سرنشینان اهمیت ویژه ای میابد ، چرا که به علت سرعت بالای این گونه خودرو ها هم امکان برخورد و تصادف برایشان بیشتر است و هم تصادف ها و برخورد ها در سرعت های بالاتری رخ می دهند . علاوه بر این شاسی این گونه خودرو ها باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که بتوانند تنش های وارد بر خودرو را به علت تغییر جهت های ناگهانی و شتاب و ترمز های زیاد تحمل کند .

مراحل ساخت شاسی خودرو مسابقه

مراحل ساخت شاسی خودرو مسابقه

 

علاوه بر همه اینها چالشی که مهندسین طراح شاسی باید با آن دست و پنجه نرم کنند رعایت تمام موارد فوق علاوه بر سبک نگه داشتن شاسی است . یک شاسی خوب علاوه بر این که تحمل بالایی باید داشته باشد باید کمترین وزن ممکن را نیز داشته باشد تا خودرو بتواند از بیشترین توان موتور برای شتاب گیری های سریع تر و سرعت های بالاتر استفاده بهینه نماید .

در ادامه برای مشاهده جزئیات و این که چگونه مهندسان برای خودرو های مسابقه شاسی و بدنه می سازند شما را به دیدن ویدئوی همراه این مطلب دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/UgnRnN

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *