رینگ های مسابقه چگونه ساخته می شوند ؟

سلام

لاستیک های ماشین به وسیله قطعه ای اصطلاحا رینگ نامیده می شود به ماشین متصل می شوند . اندازه و ضخامت لاستیک های خودرو در میزان پایداری و همچنین تعلیق پذیری خودرو بسیار تاثیر گزار هستند . به همین دلیل رینگ هایی باید طراحی و ساخته شوند که بتوانند با لاستیک های مورد نیاز ماشین سازگاری لازم را داشته باشند . در ادامه برای آشنایی با طراحی و ساخت این رینگ ها با ریسمان همراه باشید .

خودرو های مسابقه سرعت های بالا ، پیچ های تند و شتاب های بالا را تجربه می کنند و در تمام این حالات چرخ خودرو باید بتواند از این تنش ها سر بلند بیرون بیاید . چرخ خودروی مسابقه به دلیل حرکت با سرعت بالا و اصطکاک زیاد با سطح جاده به سرعت گرم می شود و این گرما به رینگ ها هم منتقل می شوند لزا اهمیت رینگ های یک خودرو مسابقه مشخص می شود که باید از آلیاژی ساخته شود که در دماهای بالا دچار انبساط و هرزگردی نشود و همچنین در فشار ها و تنش ها باد لاستیک ها را کاهش ندهد .

رینگ فولادی ماشین مسابقه

رینگ فولادی ماشین مسابقه

 

در ادامه شما را به دیدن ویدیوی همراه این مطلب دعوت می کنم . در این ویدیو شما با چگونگی و نحوه ساخت یک رینگ مسابقه آشنا می شوید و می بینید که چگونه تنها یک ورقه فولاد به رینگی فولادی و زیبا تبدیل می شود . ورقه ای انعطاف پذیر طی مراحلی تبدیل به رینگی می شود که نباید هیچ گونه انعطاف و خمشی در آن رخ دهد .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/VoN28i

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *