نهنگ کاغذی

سلام

هنر انواع مختلی دارد یکی از آن ها را می توان هنر کاغذ و تا یا درست کردن اشکال مختلف فقط با تا کردن کاغذ دانست . امروز با یک آموزش از هنر کاغذ و تا برای درست کردن یک نهنگ کاغذی با ریسمان همراه باشید .

در این آموزش هم مانند گذشته یک ویدیو همراه نوشته قرار داده ام که با دیدن آن به طور کامل با مراحل ساخت این نهنگ کاغذی آشنا می شوید . اما جهت راهنمایی کلی باید بگویم که کار را با یک کاغذ رنگی آغاز می کنیم . نکته ای که در اینجا باید اشاره کنم این است که به جهت کاغذ رنگی توجه کنید و این که اگر با چه طرفی از کاغذ رنگی شروع به کار کنید بهتر است و سمت بیرون شکل نهایی شما بهتر می شود .

ساخت نهنگ کاغذی

ساخت نهنگ کاغذی

 

نکته دومی که باید اشاره کنم قسمت آخر ویدیو است که برای درست کردن دم نهنگ به قسمت انتهایی کاغذ برش می دهد . البته قرار بر استفاده نکردن از هیچ گونه برشی در این هنر است اما شما این استثناء را بپذیرید .

نکته سوم هم این که به انداره خم کردن باله های نهنگتان توجه کنید ، اگر می خواهید در انتها نهنگتان را با تعادل بر روی سطحی قرار دهید اندازه باله ها و زاویه آن ها را به شکلی قرار دهید که مزاحمتی برای تعادل نهنگ نداشته باشد .

توصیه می کنم ابتدا یک یا دو بار کار ساخت را بر روی یک کاغذ چرک نویس شده انجام دهید و پس از اطمینان از یادگیری و کسب مهارت لازم ، طرح را مرحله به مرحله بر روی کاغذ رنگی انجام دهید .

در ادامه برای آموزش کامل این کاردستی شما را به دیدن ویدیوی همراه مطلب دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/w9Jnr2

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *