قلب کاغذی

سلام

اوریگامی هنری است که به وسیله آن فقط به وسیله تا کردن کاغذ ، اشکال مختلفی را می سازند . در این پست از ریسمان قصد دارم آموزش ساخت یک قلب را برایتان قرار دهم . این قلب کاغذی را می توانید به راحتی و تنها در پنج دقیقه درست کنید . برای درست کردن این کاردستی در ادامه با ریسمان همراه باشید .

ابتدا کار را با یک کاغذ رنگی یک رو در اندازه A4 آغاز می کنیم . البته رنگ و اندازه کاغذ به سلیقه شما بستگی دارد که بخواهید قلبتان چه رنگی و در چه اندازه ای ساخته شود . سپس ساخت قلب را از داخل کاغذ رنگی شروع می کنیم ، توجه کنید که سمتی از کاغذ رنگی که می خواهید رنگ آن بر روی قلب قرار گیرد را در ابتدا زیر کار قرار دهید .

آموزش ساخت قلب با کاغذ

آموزش ساخت قلب با کاغذ

 

مثل بسیاری از این گونه کاردستی ها ابتدا با تا کردن کاغذ در دو محور عمودی و افقی اش کار را شروع می کینم . و سپس مرحله به مرحله پیش می رویم تا در انتها به قلب کاغذی برسیم . زیبایی و دقیق بودن طرح نهایی به دقت شما در خط تاها و دقیق بودن جای آن ها بستگی دارد . توصیه می کنم ابتدا یک یا دو بار کار ساخت را بر روی یک کاغذ چرک نویس شده انجام دهید و پس از اطمینان از یادگیری و کسب مهارت لازم ، طرح را مرحله به مرحله بر روی کاغذ رنگی انجام دهید .

در ادامه برای آموزش کامل این کاردستی شما را به دیدن ویدیوی همراه مطلب دعوت می کنم .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/PLhZQ3

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *