آموزش طراحی – گام دوم

سلام

در ادامه مطالب آموزش طراحی امروز در دومین آموزش اصول پرسپکتیو را شروع می کنیم . این اصول بحث اصلی چند جلسه آینده را در بر می گیرند . در این جلسه با اصول پرسپکتیو یک نقطه ای آشنا می شویم . این نوع را می توان ساده ترین و سریع ترین نوع پرسپکتیو دانست . در ادامه با ریسمان همراه باشید .امروز گام دوم : پرسپکتیو یک نقطه ای

همانطور که از اسم این حالت مشخص است تمرکز ما بر روی یک نقطه قرار دارد و تمام خطوطی که رسم می کنیم به این نقطه و البته به دو محور عمود صفحه مربوط می شوند . در این حالت نزدیک ترین چیزی که به صفحه کاغذ رسم می کنیم یک صفحه است و از گوشه ای این صفحه خطوطی را برای حجم دادن به آن با استفاده از تک نقطه مرجع رسم می کنیم . در اینجا تلاشم در جهت آشنایی شما با این روش هاست به زودی به ویدیو های کاربردی طراحی صنعتی می رسیم که برای درک آن ها به آشنایی با این اصول احتیاج دارید .

پرسپکتیو یک نقطه ای

پرسپکتیو یک نقطه ای

 

در حالت پرسپکتیو تک نقطه تمام اجسامی که رسم می کنیم ، از یک سطحشان به طرف ما قرار گرفته اند . در هنگام آشنایی با پرسپکتیو های دیگر بیشتر متوجه منظورم می شوید .

در ادامه شما را به دیدن ویدیوی این آموزش دعوت می کنم . توجه کنید ، این ویدیو برای مدتی با لینک مستقیم در اختیار شما قرار دارد و پس از آن می توانید از طریق لینک غیر مستقیم به دانلود آن اقدام نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :   http://goo.gl/fkFaKB

لینک دانلود

دانلود مستقیم

دانلود غیر مستقیم

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *