آموزش طراحی – گام چهارم

سلام

در ادامه آموزش گام به گاک طراحی امروز چهارمین جلسه ازاین مجموعه را ارائه می کنیم . امید وارم تا کنون از این آموزش ها استفاده کرده باشید و بتوانید ایده های ناب خود را بر روی کاغذ بیاورید . برای گام چهارم با ریسمان همراه باشید .

امروز گام چهارم : پرسپکتیو سه نقطه ای

اگر بخواهیم اجسامی را رسم کنیم که از یک کنج و گوشه در کادر نمایش داده شوند از این نوع پرسپکتیو استفاده می کنیم . نزدیک ترین چیزی که در این حالت از پرسپکتیو در صفحه کاغذ به کاربر وجود دارد یک نقطه است .

پرسپکتیو سه نقطه ای

پرسپکتیو سه نقطه ای

 

اگر به پرسپکتو های یک ، دو و الان سه نقطه ای دقت کنیم ، در می یابیم که با افزودن هر یک از نقطه های مرجع در صفحه یکی از ابعاد شکل مرجع که نزدیک ترین شکل به بیننده است کم می شود . اگر بخواهم بیشتر توضیح دهم باید بگویم که ، در پرسپکتیو یک نقطه ای شکل مرجع ما یک سطح بود ؛ در پرسپکتیو دو نقطه ای شکل مرجع ما یک خط بود و حالا در پرسپکتیو سه نقطه ای شکل مرجع ما یک نقطه است .

در این نوع پرسپکتو هم از نقطه ای که به عنوان شکل مرجع در نظر می گیریم به سه نقطه ای که تعریفمی کنیم خطوط را متصل می کنیم تا حجممان شکل بگیرد .

در ادامه شما را به دیدن ایم آموزش دعوت می کنم . این آموزش در محیط فوتوشاپ (Photoshop) تولید شده است و امیدوارم این آموزش شما را به امکان طراحی در کامپیوتر هم آشنا کند .

به علت محدودیت حجم لینک مستقیم به مدت حدود یک ماه فعال می باشد . اما شما همیشه می توانید از لینک غیر مستقیم برای دانلود ویدیو استفاده نمایید .

امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.

حق کپی رایت برای ریسمان محفوظ است.

انتشار این مطلب فقط با نام ریسمان و قرار دادن لینک فعال مطلب مجاز است.

لینک مطلب :    http://goo.gl/VSgT4o

لینک دانلود

دانلود مستقیم

لینک دانلود

دانلود غیر مستقیم

اشتراک گذاري در کلوب اشتراک گذاري در گوگل پلاس اشتراک گذاري در فيسبوک

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *